Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ПОДАРОЦИ ТАЈНИЦИ Кока Кола- лименка тајник 330ml

Кока Кола- лименка тајник 330ml

Цена: 1,040.00ден
 • Код:
  853
 • Тежина:
  0.315 кг

Тајните CocaCola лименки може да се користат за да се сокријат вашите вредности, пари, накит итн. Тие се идеални за автомобил, караван, камп, хотелски соби, куќа, стан или канцеларија. Со своите 350 грама, се вклопува во твојата рака како вистинска лименка. Врвот може да се одвои. Внатрешноста на засолништето е висока околу 80 мм и има дијаметар од околу 40мм. 

Обележување на Полски јазик!

 

Дополнителна информација:

 • Содржина: 330
 • Дизајн: CocaCola
 • Висина: 117мм
 • Дијаметар: Ø 63мм

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Кока Кола- лименка тајник 330ml

Нови продукти