КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА METROP 18 продукт(и)

METROP

Metrop се концентрирани, биоминерални течни ѓубрива кои содржат некои од најдобрите макро и микро елементи, а нивното мото е "Не купувајте вода, купувајте концентрирани ѓубрива". Овие висококвалитетни суровини обезбедуваат содржина што е погодна за сите растечки средини, дали растенијата растат во почва, кокос или хидропонски систем, без оглед на нивото на хоби или типот "професионално" одгледување.

 

Филтри
«1 2 3»
Page 1 of 3
«1 2 3»