Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА XPERT NUTRIENTS XPERT NUTRIENTS ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ XPERT NUTRIENTS STARTER PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

XPERT NUTRIENTS STARTER PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

-25%
Цена: 2,200.00ден
Ценовник: 2,950.00ден
Попуст: 750.00ден (25.42%)
  • Код:
    4018
  • Тежина:
    1.500 кг

Промоционалниот пакет на XPERT NUTRIENTS наречен STARTER PACK содржи 3 вида на ѓубрива за прихрана на Вашите растенија,

-Master Root 250ml
-Master Grow A + B 250ml
-Master Bloom A + B 250mlКликнете на горенаведените продукти и ќе добиете повеќе информации за нив и нивната употреба.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Нов производ
XPERT NUTRIENTS STARTER PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

Нови продукти