КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ АЕРИРАЧКИ КАМЕЊА 10 продукт(и)

АЕРИРАЧКИ КАМЕЊА

Аерирачките камења се одличен продукт за заситување на работниот раствор со кислород. Целосно потопени во растворот, тие се поврзуваат со воздушна пумпа

Филтри
«1 2»
Page 1 of 2
«1 2»