КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ 11 продукт(и)

LED ОСВЕТЛУВАЊЕ

LED лампите се најновата иновација кај системите за осветлување за индор одгледување. Тие имаат помала потрошувачка на енергија, помалку топлина во однос на светилките HPS и MH и подолг век на траење.

Филтри
«1 2»
Page 1 of 2
«1 2»