Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ПОДЛОГИ ЗА САКСИИ КВАДРАТНА ПОДЛОГА 14-18L (Ф30)

КВАДРАТНА ПОДЛОГА 14-18L (Ф30)

Цена: 50.00ден
  • Код:
    837
  • Тежина:
    0.100 кг

Црни, пластични, квадратни подлошки за саксии.

Одговараат за саксии 14L и 18L

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
КВАДРАТНА ПОДЛОГА 14-18L (Ф30)

Нови продукти