Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ПОДАРОЦИ ГРАЈНДЕРИ Black Leaf Mushroom 2 part - Грајндер

Black Leaf Mushroom 2 part - Грајндер

Цена: 950.00ден
  • Код:
    827
  • Тежина:
    0.200 кг

Метален гриндер од Black Leaf со магнет, најлонски прстен и запци во форма на дијаманти.

- Материјал: Метал
- Структура: 2 дела
- Дијаметар: Ø 50 mm
- Висина: 20 mm

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Black Leaf Mushroom 2 part - Грајндер