Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА XPERT NUTRIENTS XPERT NUTRIENTS ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ XPERT NUTRIENTS ROOT ZONE PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

XPERT NUTRIENTS ROOT ZONE PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

-25%
Цена: 1,850.00ден
Ценовник: 2,460.00ден
Попуст: 610.00ден (24.80%)
  • Код:
    Х32
  • Тежина:
    1.000 кг

Промоционалниот пакет на XPERT NUTRIENTS наречен ROOT ZONE содржи 2 вида на стимулатори и 1 додаток за прихрана на Вашите растенија,

х1 SUGAR SHOT 250ml
x1 MASTER ROOT 250ml
x1 ENZYMES 250ml

Кликнете на горенаведените продукти и ќе добиете повеќе информации за нив и нивната употреба.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
XPERT NUTRIENTS ROOT ZONE PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА