Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА XPERT NUTRIENTS XPERT NUTRIENTS ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ XPERT NUTRIENTS BLOOM PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

XPERT NUTRIENTS BLOOM PACK - ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА

-25%
Цена: 2,120.00ден
Ценовник: 2,830.00ден
Попуст: 710.00ден (25.09%)
  • Код:
    Х31
  • Тежина:
    1.000 кг

Промоционалниот пакет на XPERT NUTRIENTS наречен BLOOM PACK содржи 3 вида на стимулатори за прихрана на Вашите растенија,

х1 SUGAR SHOT 250ml
x1 BLOOM BOOSTER 250ml|
x1 STICKY FINGERS 250ml

Кликнете на горенаведените продукти и ќе добиете повеќе информации за нив и нивната употреба.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
XPERT NUTRIENTS BLOOM PACK -  ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ НА ЃУБРИВА