Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ПОДЛОГИ ЗА САКСИИ КВАДРАТНА ПОДЛОГА 7-11L (Ф25)

КВАДРАТНА ПОДЛОГА 7-11L (Ф25)

Цена: 55.00ден
  • Код:
    823
  • Тежина:
    0.050 кг

Црни, пластични, квадратни подлошки за саксии.

Одговараат за саксии 11L

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
КВАДРАТНА ПОДЛОГА 7-11L (Ф25)

Нови продукти