Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома САКСИИ ПОДЛОГИ ЗА САКСИИ КВАДРАТНА ПОДЛОГА 11Л

КВАДРАТНА ПОДЛОГА 11Л

Цена: 35.00ден
  • Код:
    823
  • Тежина:
    0.050 кг

Црни, пластични, квадратни подлошки за саксии.

Одговараат за саксии 11L

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Најпродавани