Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ПОДАРОЦИ ГРАЈНДЕРИ Acrylic Grinder 3-part with Storage Compartment - Пластичен грајндер

Acrylic Grinder 3-part with Storage Compartment - Пластичен грајндер

Цена: 200.00ден
  • Код:
    724
  • Тежина:
    0.020 кг

Материјал - Пластика
Боја - Бела проѕирна
3 дела
Дијаметар 60мм
Висина 25мм

 

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Гриндер