Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ГРОУБОКСОВИ SECRET JARDIN SECRET JARDIN DARKDRYER 90x90x180cm - гроубокс за сушење на растенија

SECRET JARDIN DARKDRYER 90x90x180cm - гроубокс за сушење на растенија

Цена: 8,300.00ден
 • Код:
  625
 • Тежина:
  7.000 кг

Dark Dryer DD90 од Secret Jardin е шатор за сушење на приноси од секаков вид.

 

Благодарение на своите димензии од 90 х 90 х 180 см, тој нуди доволно простор за сушење на големи приноси.

 • Светлоизолација - класа А (100% светлонепрониклив).
 • Изработен од високорефлектирачки милар (коефициент на рефлексија 80%).
 • Цврсти агли од полипропилен.
 • Цврсти носечки шини (издржуват до 30кг).
 • Лесен за зглобуавње и удобен за користење.

Secret Jardin е белгиска компанија која произведува кутии за одгледување растенија во затворен простор и нивни додатоци.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
SECRET JARDIN DARKDRYER 90x90x180cm - гроубокс за сушење на растенија