Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ФОЛИИ GROWLUX фолија против инфраред камери -1м

GROWLUX фолија против инфраред камери -1м

Цена: 490.00ден
  • Код:
    612
  • Тежина:
    0.000 кг

Двослојна фолија за растење.

 

Белата за зголемување на светлината во просторијата за одгледување, Црната за намалување на надворешната светлина. Производ безбеден за храна, безбеден за растенија.Гарантирано не пропушта гасови.

 

Димензии:

  • ширина: 122 см

  • посочената цена е за метар должина

 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
GROWLUX фолија против инфраред камери -1м