Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA Liquid Fresh Linen 1L - ароматизатор за јаки миризби

ONA Liquid Fresh Linen 1L - ароматизатор за јаки миризби

Цена: 1,370.00ден
 • Код:
  587
 • Тежина:
  1.150 кг

ONA Liquid e универзален производ со многу различни апликации.

 

Течноста ОНА може да се додаде во производителите на магла и овлажнител за производство на магла или едноставно да се испрскаат слободно во воздухот за да се спротивстават на несаканите мириси. Течноста ОНА е базирана на вода, така што може лесно да се раствори за безбедно и ефикасно миење мириси на површини и текстил.

 

Апликација:

 • само отстранете го капачето и ставете го на места каде што е доминантен несаканиот мирис
 • Истурете во шише со рачна пумпа и прскајте директно во воздухот
 • Спрејувајте ги градинарските распрскувачи или генераторите за магла
 • додадете го генот ОNА како растворувач
 • Површини за перење или текстил
 • Разредување: 50:1 во вода

 

Времетраење: од 4 до 6 недели.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ONA Liquid Fresh Linen 1L - ароматизатор за јаки миризби