Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA Mist Can Pro 170ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби

ONA Mist Can Pro 170ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби

Цена: 950.00ден
  • Код:
    585
  • Тежина:
    0.200 кг

ONA mist аеросолот е идеалниот неутрализатор на мирис во вашата градина, дом или канцеларија.

 

Тој е толку удобен па ќе можете да го поставите насекаде, или да го користите со ONA mist dispenser. Можете да се користи самостојно или со автоматски систем диспензерот за трајно отстранување на миризби. Претставува  неутрализатор на мирис во аеросол форма, со комплексна формула од етерични масла - погоден за  индустриски цели, но се разбира, безбеден за домашни услови и бизнис и е апсолутно безопасен за луѓето, миленичиња и растенијата. Ona Mist e во удобни аеросол шишенца кои содржат 170 грама, и се доволно мали за да се практични насекаде.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ONA Mist Can Pro 170ml - спреј-ароматизатор за јаки миризби