Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

AeroFarm - аеропонски системи

Цена: 7,130.00ден
 • Код:
  566
 • Тежина:
  7.000 кг

Ако сакате да пробате Аеропонски систрем за ниска цена, ова е вашиот систем

Може да го користите за целото развивање и растење,само за некоја од фазите, или за растенија-мајки. Достапно е во 2 варијанти според големината на "садовите со мрежа": 2 "(5 см) или 3" (7,5 см).

Во комплетот има:

 • водна потопна пумпа модел HX-8810 - 220V, 20W; поток 1000L/h; воден столб 1,95m - со 1 година гаранција голем резервоар, овозможувајќи лесно стабилизирање на работниот раствор;
 • доволен простор за кореновиот ситем
 • системот доаѓа со лесни и детални упатства за монтажа и употреба со минимално одржување обезбедува брз и стабилен раст, супериорно цветање и одлична жетва
 • размери 46x46x43cm,
 • општиот обем(големина) - приближно 45L
 • иработен е од јака , УВ-заштитена пластика за 1-5 растенија во зависиност од видот размерот и потребите на истите.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
AeroFarm - аеропонски системи