Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ТОРБИЧКИ И УРЕДИ ЗА ЕКСТРАКЦИЈА Ултразвучна машина + Secret-Icer со 5 кеси

Ултразвучна машина + Secret-Icer со 5 кеси

Цена: 10,650.00ден
  • Код:
    447
  • Тежина:
    4.000 кг

Secret Smoke се користат за ладна екстракција на одредени производи или растителни остатоци, како што се лисјата или гранките на одредени растенија.

 

Овој систем за екстракција се состои од ладење на трихоми додека не се зацврсти и падне на дното, додека остатокот од материјалот останува пловечки во водата. Дупките ги одделуваат од остатокот од растението 

Овој комплет за екстракција на смола содржи: 

- Secret Smoke машина 
- пирамидални чанта
- Secret icer кеси
 
Капацитет: 14 литри

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Ултразвучна  машина + Secret-Icer со 5 кеси

Нови продукти