Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ПРОПАГАТОРИ Neptune - Пропагатор 57x37x21 см

Neptune - Пропагатор 57x37x21 см

Цена: 610.00ден
  • Оценка: (0)
  • Код:
    3899
  • Тежина:
    0.300 кг

Neptune Hydroponics - пропагатор за мали садници

Влажноста се контролира со прилагодливи отвори на капакот.
Димензии на кутијата: 57x37x21 cm

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани