Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA BLOCK Аpple crumble 175ml - ароматизатор за јаки миризби

ONA BLOCK Аpple crumble 175ml - ароматизатор за јаки миризби

Цена: 860.00ден
  • Код:
    405
  • Тежина:
    0.200 кг

ONA ги елиминира мирисите од воздухот, чисто и ефикасно.

 

Производите на ОNA се еколошки безбедни и лесни за употреба. Мирисите се плашат од моќта на ONA! Се однесува на секој дом, кујна, автомобил. Ако живеете со пушач, милениче или бебе, ОNА ги отстранува непријатните мириси. А е и брз и лесен начин да се справи со било кој мирис во домот. Само отворете го капакот или отстранете го блокот од кутијата. Ова ќе биде ефективно за околу 4 недели; да го продолжи овој период - затворете го капакот. ОНА не е ароматизатор; активно ги отстранува мирисите. Молекулите на ОNA реагираат хемиски со непријатни мириси со нивно неутрализирање.

 

Времетраење: од 4 до 6 недели. За продолжена употреба и по потреба, можете да ги дупчете дупките во капакот на производот или да го извадите од пакувањето.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ONA BLOCK  Аpple crumble 175ml  - ароматизатор за јаки миризби

Нови продукти