Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA Gel PRO 4L - ароматизатор за силни миризми

ONA Gel PRO 4L - ароматизатор за силни миризми

Цена: 3,770.00ден
  • Код:
    404
  • Тежина:
    5.000 кг

ОНА гел е еден од најпопуларните производи за целосна елиминација на мирис.


Посебната мешавина на ОНА е резултат на долгогодишна работа на ова поле, како и воведување на разни иновативни елементи во него со цел да се постигне производ со одлични дисперзивни квалитети. Агентот за неутрализирање на миризбата се ослободува на контролиран начин, така што секоја капка од овој одличен производ е целосно оптимизирана.Погоден за просторија од 23 кв.м., во зависност од температурата - до 90kv. м.

Тоа е неутрализатор на мирис во форма на гел и испарува природно. Тоа е комплексна формула на есенцијални масла - погодна за индустриски цели, но сепак е целосно безбеден за дом и деловни активности и е апсолутно безопасен за луѓето, миленичињата и растенијата. Достапно во три вкусови: Про, свеж лен и поларен кристал.

Времетраење на дејството: 4 до 6 недели. За продолжена употреба и во зависност од потребата, можете да направите дупки во капакот на производот или да го отстраните од пакувањето.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ONA Gel PRO 4L  - ароматизатор за силни миризми