КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ HighPro Box 240x120x200cm - Гроубокс

HighPro Box 240x120x200cm - Гроубокс

Цена: 13,140.00ден
  • Код:
    3559
  • Тежина:
    21.000 кг

Издржлива конструкција, материјал од ткаенина - 420D најлон. Дополнителни армирани патенти, патентирана силна тубуларна рамка и силни пластични агли.

 

Спецификации:

Должина x ширина x висина 240x120x200cm
Внатрешна обвивка - Милар
Капацитет на суспензија 42 кг.
Премиум рефлексија на милар 97%
2 x прилагодливи, ракави за вентилација подолу, со дијаметар 21 см максимум.
6 x прилагодливи, вентилациони ракави горе. Ø 27 см максимум.
2 x ракав за рутирање на кабел. 8 см максимум.
2 x прозорци за вентилација со отстранлив велкро панел, покриени со Милар 45 x 20 cm, подолу.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти