Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ПОДАРОЦИ ЛУЛИЊА Мини луле "Rasta"

Мини луле "Rasta"

Цена: 250.00ден
  • Код:
    0065
  • Тежина:
    0.000 кг

Мини луленце "Rasta" кое може да се користи и како привезок за клучеви.

  • Материјал: Метал
  • Должина: 70mm

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Мини луле "Rasta"