Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA PRO Gel 1L - ароматизатор за јаки миризби

ONA PRO Gel 1L - ароматизатор за јаки миризби

Цена: 1,550.00ден
  • Код:
    217
  • Тежина:
    0.000 кг

ONA  ги елиминира мирисите од воздухот, чисто и ефективно. 

 

Производите на ОNА се еколошки безбедни и лесни за употреба. Мирисот се плаши од моќта на ОNА! Се однесува на секој дом, кујна, автомобил. Ако живеете со пушач, милениче или бебе, ОNА ги елиминира несаканите мириси. Погоден за соба од 10 кв.м.

 

Времетраење: од 4 до 6 недели. За продолжена употреба и ако е потребно, можете да вежбате дупки во капакот на производот или да го отстраните од пакувањето.

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ONA PRO Gel 1L  - ароматизатор за јаки миризби

Нови продукти