Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ПЛАСТИЧНИ САКСИИ МАЛА САКСИЈА 9x9x10cm

МАЛА САКСИЈА 9x9x10cm

Цена: 13.00ден
  • Код:
    2164
  • Тежина:
    0.040 кг

Димензии: 9х9х10см

Саксијата има мали отвори одоздола за да се цеди вишокот вода.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
МАЛА САКСИЈА 9x9x10cm