Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

БАМБУС СТАПЧЕ 90цм - 1 бр

Цена: 18.00ден
  • Код:
    206
  • Тежина:
    0.500 кг

Бамбус стапчиња за поддршка на цвеќе и други ниски растенија.

Добар квалитет постигнат преку претходно сортирање. 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
БАМБУС СТАПЧЕ 90цм - 1 бр