Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ПУМПИ АЕРИРАЧКИ КАМЕЊА HAILEA Round Polo Ceramic Airstone 100 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород

HAILEA Round Polo Ceramic Airstone 100 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород

Цена: 165.00ден
  • Код:
    479
  • Тежина:
    0.000 кг

Камен за аерирање на воден раствор

 

Накиснете го добро во вода пред употреба, за да не исплива и да осигурите рамномерно распределување и минимална големина на воздушните меурчиња.

Аерационите камења и прстени се одлично средство за заситување на работниот раствор со кислород.Целосно потопени во резервоарот, тие се поврзани со воздушна пумпа.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
HAILEA Round Polo Ceramic Airstone 100 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород