Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ПУМПИ АЕРИРАЧКИ КАМЕЊА HAILEA Volume Ceramic AirStone 100 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород

HAILEA Volume Ceramic AirStone 100 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород

Цена: 400.00ден
  • Код:
    481
  • Тежина:
    0.300 кг

Керамички камен за аерирање на воден раствор

 

Аерационите камења и прстени се одлично средство за заситување на работниот раствор со кислород.Целосно потопени во резервоарот, тие се поврзани со воздушна пумпа.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
HAILEA Volume Ceramic AirStone  100 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород