Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Мерна чаша 100мл

Цена: 160.00ден
  • Код:
    1024
  • Тежина:
    0.010 кг

Полипропиленова, мерна чаша со лесна скала за читање за прецизно мерење.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Мерна чаша 100мл