Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Мерна чаша 250мл

Цена: 230.00ден
  • Код:
    1023
  • Тежина:
    0.030 кг

Полипропиленова, чаша за мерење со лесна скала за читање за прецизно мерење.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Мерна чаша  250мл