Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Мерна чаша 1000мл

Цена: 410.00ден
  • Код:
    1022
  • Тежина:
    0.100 кг

Полипропиленова, чаша за мерење со лесна скала за читање за прецизно мерење.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Мерна чаша 1000мл