Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Jiffy тава II - 84 гнезда

Цена: 100.00ден
  • Код:
    1020
  • Тежина:
    0.100 кг

Тава за пропагација, погодна за Jiffy пелети

 

- 84 бр. кошнички

- боја: црнa

- должина: 51см

- широчина: 31см 

- диjаметар на кошничките:  Ø 4см

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Jiffy тава II - 84 гнезда