Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ НОЖИЦИ Bonsai - градинарски ножици

Bonsai - градинарски ножици

Цена: 280.00ден
  • Код:
    1019
  • Тежина:
    0.050 кг

Беспрекорно, јаглеродни челични ножеви кои обезбедуваат деликатно сечење во секое време!

 

Максимална прецизност. Гумени рачки за подобар стисок и удобност!

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Bonsai - градинарски ножици