Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ НОЖИЦИ Soft Grip - градинарски ножици

Soft Grip - градинарски ножици

Цена: 300.00ден
  • Код:
    1017
  • Тежина:
    0.050 кг

Повеќенаменски ножици со многу апликации.

 

Прецизно сече. Изработено од нерѓосувачки челик. Погодно за подзасекување на лисјата од растенијата.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Soft Grip - градинарски ножици