Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ НОЖИЦИ Procut One Eye - Градинарски ножици

Procut One Eye - Градинарски ножици

Цена: 250.00ден
  • Оценка: (0)
  • Код:
    1016
  • Тежина:
    0.050 кг

Градински ножици за поткастрување со особено големо место за палецот за поудобно сечење.

 

Лесни за работа, изработени се од нерѓосувачки челик.13cm.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани