Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ФОЛИИ LIGHTITE Дијамантска рефлектирачка фолија -100м

LIGHTITE Дијамантска рефлектирачка фолија -100м

-25%
Цена: 26,250.00ден
Ценовник: 35,000.00ден
Попуст: 8,750.00ден (25.00%)
  • Код:
    997
  • Тежина:
    9.000 кг

Дијамантски - дифузен модел за порамномерно распространување на светлината.

 

Произведен да помогне за ги отстрани жешките точки.

- 97% рефлективност.

- 100% непропушта светлина.

- PET покривало за заштита од корозија и абење.

- димензии: 1,25 x 1 m

 

Со Memory мембрана за драстично намалување на распаѓачки ефект. БЕЗБЕДЕН ЗА РАСТЕНИЈА. БЕЗБЕДЕН ЗА ХРАНА.ГАРАНТИРАНО НЕ ИСПУШТА ГАСОВИ. 

 

Внимание! Silver Lightite Diamond содржи чист алуминиум и причинува пречки на радио бранови. 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
LIGHTITE Дијамантска рефлектирачка фолија -100м