Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ФОЛИИ Reflex рефлектирачка фолија -1м

Reflex рефлектирачка фолија -1м

Цена: 240.00ден
  • Код:
    934
  • Тежина:
    0.000 кг

Сребрена/бела фолија Reflex.

Двостраната фолија има за цел да го зголеми рефлектирањето на светлината, осигурувајќи безбедна и сигурна средина за одгледување и PET покривало за заштита од корозија и абење.Ширина: 1.25 м.

- Безбедно за храна

- Производ безбеден за растенија 

- Гарантирано запирање на силни миризми

 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Reflex рефлектирачка фолија -1м