Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА ADVANCED HYDROPONICS OF HOLLAND ЗА КОРЕН Root Stimulator 500ml - стимулатор за корен

Root Stimulator 500ml - стимулатор за корен

Цена: 1,660.00ден
 • Код:
  83
 • Тежина:
  0.500 кг

Стимулатор за корен

 

 • За клонови без корени.
 • Го зацврстува имуниот систем на растението.
 • Стимулира развој на корените .
 • Се користи од првиот ден па се до доброто развивање на кореновиот систем.
 • Се препорачува за употреба во комбинација со Enzymes+.
 • За надворешна и внатрешна култивација.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Root Stimulator 500ml

Дозирање: 1ml/L (1:1000) хранлив раствор.

Употреба: Да се употребува во траење од првиот ден па се додека кореновиот систем се развие добро.

Расклатете добро пред употреба!