Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА ATAMI ОСНОВНИ ЃУБРИВА ATA Terra leaves 1L - минерално ѓубриво за растење

ATA Terra leaves 1L - минерално ѓубриво за растење

Цена: 690.00ден
  • Код:
    810
  • Тежина:
    1.150 кг

Ата Terra Leaves е вредна храна за вашето растение, во време на фазата на растење.

Се обрнува посебно внимание врз развојот на големи клонови и гранки, што прави растенијата брзо да ја зголемуваат големината. Terra leaves е директно растворлив во вода и лесно се апсорбира од растението. Тоа ги прави резултатите брзо забележливи.

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ATA Terra leaves 1L - минерално ѓубриво за растење
Примена: Може да се употребува за време на целиот период на растење. 
Дозирање: 1-5ml/L  
рН: меѓу 4,5 - 6,5 ; NPK вредност: 3-1-3 (w / V) 
 
 
 
 
 
 
 

Нови продукти