Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ТОРБИЧКИ И УРЕДИ ЗА ЕКСТРАКЦИЈА Secret Icer 3бр - сет на кеси за ладен екстракт

Secret Icer 3бр - сет на кеси за ладен екстракт

Цена: 3,080.00ден
  • Код:
    773
  • Тежина:
    0.150 кг

Secret-Icer 3 е комплет за екстракција во ладна вода. 

 

Една мрежа е сместена во другата, а двете во кофа со вода. Додајте мраз и размачкајте со миксер. Кога водата ќе истече, производот останува помеѓу двете торби. 

Комплетот од 3 кеси / мрежи содржи:

- жолта 190μm;
- зелена 70μm;
- црна 25μm

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Secret Icer 3бр -   сет на кеси за ладен екстракт