Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА ADVANCED HYDROPONICS OF HOLLAND ОСНОВНИ ЃУБРИВА Dutch Formula 3 Micro 10L - микроелементи

Dutch Formula 3 Micro 10L - микроелементи

Цена: 8,270.00ден
  • Код:
    71
  • Тежина:
    10.000 кг

MICRO е тајната за успехот, што ги оддржува растенијата за време на нивниот финален циклус на живот.

Dutch Formula MICRO е составен од силен хранлив микс од микроелементи во комбинација со уникатни (pH) киселини буфери, кои го засилуваат и стабилизираат дополнително финалното растење. 

- NPK: 45-00-10

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Dutch Formula 3 Micro-10L

Почвено одгледување: Користете послабо концентриран раствор (на половина + ). Промијте со вода ако мора да избегнете натрупување на соли во почвата .