Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ИНСЕКТИЦИДИ-АКАРИЦИДИ-ФУНГИЦИДИ Brimex Hand-clean 250 ml - гел-дезинфекција за раце

Brimex Hand-clean 250 ml - гел-дезинфекција за раце

Цена: 860.00ден
  • Код:
    685
  • Тежина:
    0.350 кг

Brimex Hand Clean е многу корисен производ, бидејќи ако ги чистите рацете, особено во затворен систем за одгледување, е критично за заштита на растенијата од инвазија на штетници од надворешната средина што ги носат вашите раце

 

Претставува мек, прочистувачки гел кој се грижи за кожата. Brimex Hand-Clean може да се нанесува на рацете и нозете, ги отстранува мирисите и ги растворува смолестите материи, обезбедува заштита од бактерии и не содржи никакви дополнителни ароми.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Brimex Hand-clean 250 ml - гел-дезинфекција за раце