Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Smoking Unbleached

Цена: 70.00ден
  • Код:
    A11365
  • Тежина:
    0.013 кг

Најновите, природни ливчиња за свиткување од Brown Smoking се од првично обработена, необоена хартија, следјќи ги најновите тенденции во пушењето тутун

 
-Ултра тенки 
-100% без содржина на хлор 
-Необоени 
-Бавно горат 
-Органско лепило 
-Тежина: 13 г / м2
-33 ливчиња во пакетче

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Smoking Unbleached