Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КАБЛИ И ЕЛЕМЕНТИ ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ Комплет кабли од 220V за систем за осветлување

Комплет кабли од 220V за систем за осветлување

Цена: 340.00ден
  • Код:
    650
  • Тежина:
    0.500 кг

Два кабли, секој со дебелина 2 х 0,75мм

 

  • 2м со приклучок за приклучување во мрежата

  • 2.5m за поврзување на лампата

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
 Комплет кабли од 220V за систем за осветлување

Нови продукти