Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ AIRPOT САКСИИ Air-Pot 12.5L - Саксија

Air-Pot 12.5L - Саксија

Цена: 520.00ден
  • Код:
    635
  • Тежина:
    0.300 кг

Саксија со поинаква концепција, лесна за зглобување, разглобување и пренесување.

Го стимулира растењето на кореновиот систем, добавува воздух и до долните почвени слоеви. Идеална при транспортирање, или преместување на растението во друга почвена средина.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Air-Pot 12.5L - Саксија