Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ТЕКСТИЛНИ САКСИИ Root Pouch 6L - саксија од геотекстил

Root Pouch 6L - саксија од геотекстил

Цена: 70.00ден
  • Код:
    610
  • Тежина:
    0.050 кг

Root Pouch е изработена одт 100% биоразградлив текстил.

Одговара за надворешно одгледување, со ограничување на распространувањето на вода и хранливите материи и не го ограничува развојот на коренот.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Root Pouch 6L - саксија од геотекстил

Нови продукти