Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА HOUSE AND GARDEN ЗА КОРЕН Roots Excelurator 250 ml - стимулатор за корен

Roots Excelurator 250 ml - стимулатор за корен

Цена: 3,390.00ден
  • Код:
    603
  • Тежина:
    0.300 кг

Roots Excelurator е јако концетриран стимулатор за корен и коренов систем.

 

Развива исклучително добар коренов систем. Помага да се развијат одлични коренови влакна. Формира филм околу коренот, со што ги штити од инфекции. Обезбедува одлична коренова средина. Го штити коренот од покафеавување.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Roots Excelurator 250 ml - стимулатор за корен

Начин на употреба: Roots Excelurator се користи до 3-тата седмица на цветањето. 

Дозирање: 3 ml/10 L

Нови продукти