Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ VAPORTEK Vaportek Smell - away 7x10g - ароматизер за јаки миризби

Vaportek Smell - away 7x10g - ароматизер за јаки миризби

Цена: 1,380.00ден
  • Код:
    595
  • Тежина:
    0.200 кг

Патентираната, активна супстанца Neutrox Gamma е комбинација од 52 природни етерични масла кои го неутрализираат секој несакан мирис.

 

Содржи 7 неутрализирачки ароматични блокови.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Vaportek Smell - away 7x10g - ароматизер за јаки миризби