Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

CuttingBoard - тава за резници

Цена: 5,710.00ден
 • Код:
  570
 • Тежина:
  2.600 кг

систем за резници (клонови) - 27 бр.

Исклучително добар систем за развивање на силни, здрави и прилагодливи растенија со здрав систем на корења. CuttingBoard може да се користи и од професионалци и од почетници, како и од истражувачи, професори и ботанички професори. Погоден за искоренување на овошни дрвја, ореви и бадемово дрво, декоративни грмушки, овошје, зеленчук и цвеќиња.

 • Димензии: 66х30х14cm
 • Капацитет: 13 L
 • Број на гнезда: 27
ВНИМАНИЕ! Не оставајте ги коренските исечоци долго време, бидејќи нивните корени може да станат неуредни и тешко да се отстранат и отпуштат.

Бесплатен подарок за секој систем!

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
CuttingBoard - тава за резници

Нови продукти