Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ПЛАСТИЧНИ САКСИИ КВАДРАТНА САКСИЈА 18Л

КВАДРАТНА САКСИЈА 18Л

Цена: 190.00ден
  • Код:
    563
  • Тежина:
    0.000 кг

Црна пластична саксија со квадратен профил 30х30 cm

Без подлошка

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
КВАДРАТНА САКСИЈА 18Л